Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Developer Intern

Firma:
Synthrone
Lokalizacja:
Warszawa

Opis firmy 


Synthrone jest unikalną platformą wspierającą obecność marek w kanale E-commerce na największych globalnych platformach takich jak: Amazon, Media Markt, Alibaba, Lazada. Nasze rozwiązanie jest zbudowane na wykorzystaniu najnowszych technologii dostępnych na rynku m.in. Amazon Cloud, Angular.js, Node.js. Codziennie opracowujemy nowe rozwiązania i tworzymy system, który wykorzystują globalne koncerny z listy Fortune 500. 


Synthrone jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz Synthrone, w skład grupy wchodzą: Pathfinder 23 – agencja digital/e-Commerce, Spacecamp x - agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim.


Przed Tobą

Wiele nauki, ogrom pasjonujących doświadczeń, wymagające wyzwania i przede wszystkim szybki rozwój w dziedzinie programowania.


Wymagania

Jeśli:

• posiadasz przynajmniej szkolne doświadczenie w pracy z HTML, CSS i JavaScript (poziom średniozaawansowany), 
• masz minimum podstawową wiedzę o Node.js oraz o systemach kontroli wersji (np. Github), 
• zetknąłeś się już z pracą z bazami danych, 
• znasz język angielski (w mowie i piśmie) na poziomie umożliwiającym pracę w tym języku, 
• jesteś nastawiony na codzienną solidną dawkę wiedzy z dziedziny programowania, 
• można na Tobie polegać i jesteś świetnie zorganizowany,
• w pracy najbardziej cenisz transparentną komunikację, wsparcie, zrozumienie i jasno sprecyzowane cele

- to super! :)

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i list motywacyjny*

*Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie i o tym, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.Dziękujemy i do zobaczenia!