Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Copywriter

Firma:
Spacecamp
Lokalizacja:
Remote

Opis firmy:


Spacecamp to globalna agencja digitalowa.
Specjalizuje się w projektowaniu doświadczeń, pomagając markom w nawiązywaniu kontaktów z konsumentami.

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów ds. cyfrowych i marketingowych z ponad 15-letnim doświadczeniem w tworzeniu regionalnych i globalnych kompleksowych rozwiązań digitalowych. Wywodzimy się z sieci globalnych marek, agencji sieciowych, domów mediowych i startupów.

Experience Design jest w naszym DNA i ma wpływ na to, jak planujemy i strukturyzujemy każdy pojedynczy punkt kontaktu lub zasób.

Jako zespół utalentowanych ludzi pracujemy jak dobrze naoliwiona maszyna, wykorzystując nasze bogate doświadczenie i unikalne know-how zdobyte podczas pracy z Klientami z Paryża, Genewy, Nowego Jorku czy Dubaju. Realizujemy globalne i regionalne projekty dla dużych, międzynarodowych marek.

#strategies #digital #UX #web_design #apps #advertisingcampaigns #globaltoolkits #localizations #performance #optimization #media

Spacacemp jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej inteligentne rozwiązania biznesowe z obszarów marketingu i technologii. BNG to raj dla ciekawych, dynamicznych pomysłów opartych zarówno na marketingu, jak i technologii, w środowisku startupowym, ale porównywalnych w skali z wieloma agencjami sieciowymi.

www.spacecampx.com
www.brandnewgalaxy.com


Kogo szukamy?


Szukamy copywritera – regulara, względnie juniora z konkretnym agencyjnym doświadczeniem i realizacjami potwierdzonymi portfolio zrealizowanych projektów.
Na tym stanowisku będziesz razem z teamem pracować dla jednego z naszych klientów, zajmując się zarówno pracą koncepcyjną, jak i pisaniem tekstów na potrzeby bieżącej komunikacji (kampanie reklamowe, WWW, komunikacja 121, aktywacje digital, itd.).


Czego oczekujemy?


 • Masz min. 2-letnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej/ interaktywnej,
 • Potrafisz czytać briefy, masz dobre pomysły, rozumiesz nie tylko zagadnienia komunikacyjne, ale też taktyczne,
 • Umiesz przygotować i przeprowadzić prezentację dla klienta, potrafisz zrozumieć i adresować feedback,
 • Pasjonuje Cię digital, w tym social media i jesteś na bieżąco z nowymi trendami,
 • Masz dobry warsztat i doświadczenie potrzebne przy pracy egzekucyjnej: potrafisz doskonale pisać po polsku, swobodnie poruszasz się w różnych rejestrach języka i rozumiesz komunikację marek dla których pracujesz.
 • Masz odrobinę dystansu do siebie, jesteś ciekawy świata i otwarty, potrafisz się komunikować z ludźmi i pracować w zespole,
 • Lubisz swoją pracę i jesteś głodny wyzwań,
 • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (potwierdzona portfolio umiejętność pisania po angielsku będzie dodatkowym atutem)


Nasz proces rekrutacyjny:


 • Rozmowa telefoniczna z zespołem rekrutacyjnym Man on the Moon aby zbadać Twoje oczekiwania i motywację
 • Rozmowa rekrutacyjna Online – szansa aby poznać zespół :)
 • Zadanie rekrutacyjne
 • Witamy na pokładzie!Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV

#aplikuj

Dziękujemy i do zobaczenia!