Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Client Service Intern

Firma:
Pathfinder 23
Lokalizacja:
Warszawa

Opis firmy 


Pathfinder 23 (PF23) to agencja, której misją jest budowanie pozycji marek w przestrzeni E-commerce. Koncentrujemy się na tworzeniu najwyższej jakości doświadczenia z marką, które jest kluczowe przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Staramy się łączyć sztukę z nauką. Wykorzystujemy potencjał kreatywny i technologiczny, aby projektować i wdrażać najbardziej efektywne scenariusze ścieżek zakupowych. Nasz Zespół posiada unikatowe doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów E-commerce w regionach EMEA, NA i LATAM. Mieliśmy okazję współpracować z ponad pięćdziesięcioma topowymi markami i ponad trzystoma E-retailerami w skali globalnej. Naszym Klientom oferujemy jedyną
w swoim rodzaju syntezę kompetencji E-commerce, opartą o ponad 15 lat doświadczenia.

PF23 jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz PF23, w skład grupy wchodzą: Spacecamp - agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim oraz Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce.


Przed Tobą 


Osoba na tym stanowisku będzie rozwijała się w obszarze definiowania obecności marek online, będzie również wspierać dział Client Service w planowaniu, tworzeniu i realizacji kampanii E-commerce dla naszych międzynarodowych klientów.


Wymagania

Jeśli:

interesuje Cię zdobycie doświadczenia w prowadzeniu projektów digitalowych i E-commerce w prężnie rozwijającej się agencji reklamowej,
pasonuje Cię się świat E-commerce, nowych mediów i reklamy – chcesz rozwijać się w tym kierunku,
płynnie posługujesz się językiem angielskim (obowiązkowo!),
dobrze znasz programy z pakietu MS Office,
chcesz nauczyć się współpracować z działami designu, strategii i produkcji,
jesteś świetnie zorganizowany/-a i uważny/-a i cechuje Cię dbałość o szczegóły,
lubisz ludzi i pracę zespołową,
w pracy najbardziej cenisz transparentną komunikację, wsparcie, zrozumienie i jasno sprecyzowane cele,
jesteś dostępny/-a czasowo 5 dni w tygodniu w (mniej więcej) standardowych godzinach pracy (9-17)

- to super! :)


Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i list motywacyjny*

*Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie i o tym, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.Dziękujemy i do zobaczenia!