Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Transcreation Project Coordinator

Firma:
Pathfinder 23
Lokalizacja:
Warszawa

Opis firmy 


Pathfinder 23 (PF23) to agencja, której misją jest budowanie pozycji marek w przestrzeni E-commerce. Koncentrujemy się na tworzeniu najwyższej jakości doświadczenia z marką, które jest kluczowe przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Staramy się łączyć sztukę z nauką. Wykorzystujemy potencjał kreatywny i technologiczny, aby projektować i wdrażać najbardziej efektywne scenariusze ścieżek zakupowych. Nasz Zespół posiada unikatowe doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów E-commerce w regionach EMEA, NA i LATAM. Mieliśmy okazję współpracować z ponad pięćdziesięcioma topowymi markami i ponad trzystoma E-retailerami w skali globalnej. Naszym Klientom oferujemy jedyną w swoim rodzaju syntezę kompetencji E-commerce, opartą o ponad 15 lat doświadczenia.

PF23 jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz PF23, w skład grupy wchodzą: Spacecamp - agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim oraz Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce.


Przed Tobą

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za komunikację z zespołem tłumaczy i agencją oraz prowadzenie projektów w obszarze transkreacji. Twoim zadaniem będzie planowanie i monitorowanie projektów w celu dotrzymania terminów, przy zachowaniu jakości i wymogów budżetowych, a także skuteczne i dokładne raportowanie istotnych informacji o projekcie (do zespołu i przełożonych) oraz tworzenie dokumentacji projektowej.


Wymagania

Jeśli:

- doskonale mówisz i piszesz w języku angielskim (współpraca z tłumaczami i klientami zagranicznymi),
- masz doświadczenie w prowadzeniu projektów lokalizacyjnych (CAT) w agencji tłumaczeniowej lub reklamowej,
- jesteś do bólu dokładny/-a i skrupulatny/-a, a jakość i efektywność są w czołówce Twoich priorytetów
- czujesz się komfortowo w procesowym charakterze pracy,
- lubisz ludzi i potrafisz efektywnie komunikować się z wieloma osobami na raz,
- swobodnie organizujesz pracę własną i elastycznie dostosowujesz się do szybko zmieniających się warunków,
- PowerPoint i Excel nie mają przed Tobą tajemnic

- to mamy dla Ciebie pracę! ;)


Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i prześlesz swoje CV oraz list motywacyjny*

*Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie i o tym, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.

Dziękujemy i do zobaczenia! :)