Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Junior Web Developer

Firma:
Pathfinder 23
Lokalizacja:
Płock

Opis firmy 


Pathfinder 23 (PF23) to agencja, której misją jest budowanie pozycji marek w przestrzeni E-commerce. Koncentrujemy się na tworzeniu najwyższej jakości doświadczenia z marką, które jest kluczowe przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Staramy się łączyć sztukę z nauką. Wykorzystujemy potencjał kreatywny i technologiczny, aby projektować i wdrażać najbardziej efektywne scenariusze ścieżek zakupowych. Nasz Zespół posiada unikatowe doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów E-commerce w regionach EMEA, NA i LATAM. Mieliśmy okazję współpracować z ponad pięćdziesięcioma topowymi markami i ponad trzystoma E-retailerami w skali globalnej. Naszym Klientom oferujemy jedyną w swoim rodzaju syntezę kompetencji E-commerce, opartą o ponad 15 lat doświadczenia.

PF23 jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz PF23, w skład grupy wchodzą: Spacecamp - agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim oraz Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce.


Przed Tobą

Wiele nauki, ogrom pasjonujących doświadczeń, wymagające wyzwania i przede wszystkim szybki rozwój w dziedzinie programowania.


Wymagania

Jeśli:

• posiadasz przynajmniej szkolne doświadczenie w pracy z HTML, CSS i JavaScript (poziom średniozaawansowany), 
• Znasz PHP i framework Symfony (poziom średniozaawansowany), 
• masz wiedzę o NodeJS oraz o doświadczenie z systemi kontroli wersji np. GIT(github), 
• Znasz lub chcesz się nauczyć pracy z AWSem, 
• zetknąłeś się już z pracą z bazami danych, 
• znasz język angielski (w mowie i piśmie) na poziomie umożliwiającym pracę w tym języku, 
• jesteś nastawiony na codzienną solidną dawkę wiedzy z dziedziny programowania, 
• można na Tobie polegać i jesteś świetnie zorganizowany,
• w pracy najbardziej cenisz transparentną komunikację, wsparcie, zrozumienie i jasno sprecyzowane cele

- to super! :)

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i list motywacyjny*

*Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie i o tym, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.Dziękujemy i do zobaczenia!