Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Junior Graphic Designer

Firma:
Pathfinder 23
Lokalizacja:
Płock

Opis firmy 


Pathfinder 23 (PF23) to agencja, której misją jest budowanie pozycji marek w przestrzeni E-commerce. Koncentrujemy się na tworzeniu najwyższej jakości doświadczenia z marką, które jest kluczowe przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Staramy się łączyć sztukę z nauką. Wykorzystujemy potencjał kreatywny i technologiczny, aby projektować i wdrażać najbardziej efektywne scenariusze ścieżek zakupowych. Nasz Zespół posiada unikatowe doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów E-commerce w regionach EMEA, NA i LATAM. Mieliśmy okazję współpracować z ponad pięćdziesięcioma topowymi markami i ponad trzystoma E-retailerami w skali globalnej. Naszym Klientom oferujemy jedyną w swoim rodzaju syntezę kompetencji E-commerce, opartą o ponad 15 lat doświadczenia.

PF23 jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz PF23, w skład grupy wchodzą: Spacecamp - agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim oraz Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce.


Przed Tobą

Na tym stanowisku będziesz współprojektować platformy E-commerce dla Klientów agencji (sklepy internetowe, karty produktowe, shop in shops). Wymagania 


Jeśli:

• odnajdujesz radość w projektowaniu materiałów digitalowych (strony www, aplikacje, kampanie reklamowe),
• z dużą lekkością poruszasz się w świecie nowych technologii i chcesz ukierunkować swój rozwój na E-commerce,
• bardzo dobrze znasz programy Adobe Photoshop i Illustrator,
• płynnie posługujesz się językiem angielskim,
• traktujesz projekty z wielką dokładnością i uważnością,
• jesteś fanem budowania relacji na partnerstwie, zaufaniu i wiedzy,
• w pracy najbardziej cenisz transparentną komunikację, wsparcie, zrozumienie i jasno sprecyzowane cele

- to super! :)


Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i list motywacyjny*

*Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie i o tym, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.Dziękujemy i do zobaczenia!