Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Account Director

Firma:
Pathfinder 23
Lokalizacja:
Warszawa

Opis firmy 


Pathfinder 23 (PF23) to agencja, której misją jest budowanie pozycji marek w przestrzeni E-commerce. Koncentrujemy się na tworzeniu najwyższej jakości doświadczenia z marką, które jest kluczowe przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Staramy się łączyć sztukę z nauką. Wykorzystujemy potencjał kreatywny i technologiczny, aby projektować i wdrażać najbardziej efektywne scenariusze ścieżek zakupowych. Nasz Zespół posiada unikatowe doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów E-commerce w regionach EMEA, NA i LATAM. Mieliśmy okazję współpracować z ponad pięćdziesięcioma topowymi markami i ponad trzystoma E-retailerami w skali globalnej. Naszym Klientom oferujemy jedyną w swoim rodzaju syntezę kompetencji E-commerce, opartą o ponad 15 lat doświadczenia.

PF23 jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz PF23, w skład grupy wchodzą: Spacecamp - agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim oraz Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce.


Przed Tobą 


Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z Client Service Directorem oraz Klientami agencji i przejmie odpowiedzialność za obszar definiowania obecności marek online, planowanie, tworzenie i realizacje kampanii E-commerce / digital dla międzynarodowych klientów oraz za prowadzenie i rozwijanie zespołu Accountów.


Wymagania 


Jeśli:
 


• od 5-6 lat prowadzisz zintegrowane kampanie digitalowe w agencji reklamowej / interaktywnej lub po stronie klienta w dziale marketingu,
• płynnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (sugerowana znajomość – minimalnie C1), 
• chcesz rozwijać się w obszarze E-commerce,
• doskonale rozumiesz, na czym polega digital marketing i umiesz osadzić go w kontekście zintegrowanej komunikacji,
• masz bogtate doświadczenie w samodzielnym planowaniu i prowadzeniu kampanii digitalowych (doświadczenie w prowadzeniu kampanii E-commerce będzie dodatkowym atutem),
• efektywnie koordynujesz pracę podległego zespołu i dbasz o jego rozwój,
• planujesz, koordynujesz i rozliczasz projekty z wielką dokładnością i uważnością,
• Twoje relacje z klientami są zbudowane na partnerstwie, zaufaniu i wiedzy,
• jesteś gotowy prowadzić klientów na poziomie regionalnym, globalnym i lokalnym,
• lubisz czasem odwiedzić klientów w różnych krajach, głównie w Europie,
• w pracy najbardziej cenisz transparentną komunikację, wsparcie, zrozumienie i jasno sprecyzowane cele 

- to super! :)


Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV. Dołącz 1 akapit (max 5 zdań) mikro-listu motywacyjnego. : )

Dziękujemy i do zobaczenia!