Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Digital Project Executive

Firma:
New Gravity
Lokalizacja:
Poznań

Opis firmy 


W New Gravity tworzymy nowoczesne rozwiązania technologiczne wspierające sprzedaż on-line i off-line. Realizujemy projekty na rynku polskim, niemieckim, rosyjskim i rumuńskim. Szukamy osób, które chcą kształtować przyszłość branży handlowej w obszarze E-commerce, zainteresowanych rozwijaniem aplikacji mobilnych, systemów magazynowych i automatyzacją zadań. Pracując z nami będziesz częścią zespołu, który zajmuje się analizą, budową systemów oraz ich rozwojem i utrzymaniem.


Każda z pracujących w New Gravity osób specjalizuje się w konkretnej dziedzinie, ale dbamy również o to, żeby każdy ekspert miał wgląd i wkład, nie tylko w całość projektu, ale i sposób działania naszej organizacji. Nasz zespół ma ponad 10 lat doświadczenia, dlatego możesz liczyć na dużą dawkę wyzwań, aby obronić swój punkt widzenia. Stawiamy na szerokie zrozumienie zasad działania naszych Klientów i dlatego jesteśmy traktowani jak część organizacji, dla których pracujemy. Dzięki temu Twoje zaangażowanie i osobisty wkład będą mogły zostać docenione na wielu poziomach. Przed Tobą 

Na tym stanowisku masz szansę rozwijać kompetencje z obszaru zarządzania projektami, jednocześnie będąc wsparciem dla Project Managerów w ich codziennej pracy, przy projektach E-commerce, mobile, www i software back–office, dla klientów polskich i międzynarodowych. Do zakresu Twoich prac należeć będą m.in. pomoc w pisaniu specyfikacji, zarządzanie jakością oraz rozwiązywanie wszelkich problemów pojawiających się na drodze realizacji projektu.


Wymagania

Jeśli:

interesuje Cię tematyka związana z zarządzaniem projektami internetowymi,

masz doświadczenie w pracy przy projektach internetowych,

znasz zasady działania aplikacji internetowych i rynku E-commerce,

rozumiesz wymagania i ograniczenia technologii informatycznych,

jesteś komunikatywny i lubisz pracę zespołową,

świetnie znasz język angielski i niemiecki (niemiecki - opcjonalnie),

masz doświadczenie (choćby amatorskie) w programowaniu


- to super! :)


Oferujemy

udział w ekscytujących projektach pełnych wyzwań,

szansę na implementację ciekawych rozwiązań dla najbardziej innowacyjnych firm na rynku,

możliwość pracy z doświadczonym zespołem,

luźną atmosferę pracy pozwalającą na rozwinięcie skrzydeł.


Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i list motywacyjny* 


*Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie i o tym, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.Dziękujemy i do zobaczenia!