Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Senior Rekruter – Team Leader

Firma:
Man on the Moon
Lokalizacja:
Warszawa

Opis firmy 

Man on the Moon jest zespołem doświadczonych Konsultantów HR, którzy z oddaniem i pasją przez ostatnich kilkanaście lat współtworzyli kulturę organizacyjną w nowoczesnych, międzynarodowych organizacjach. Chcemy towarzyszyć firmom i pracownikom w ich indywidualnej ścieżce rozwoju. Tworzymy nowe standardy HR, które pozwalają każdemu być sobą, odkrywać swoje najlepsze strony, a przy okazji cieszyć się życiem. Łączymy potrzeby i interesy pracodawców i pracowników. Pomagamy budować efektywny biznes, którego podstawą są ludzie, ich talenty i kompetencje.

Man on the Moon jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz MotM, w skład grupy wchodzą: Pathfinder 23 – agencja E-commerce, Spacecamp - agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim oraz Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce.


Przed Tobą

Obejmując stanowisko Senior Rekrutera, będziesz współpracować bezpośrednio z HR Consultantami oraz Liderami zespołów agencji współpracujących z Man on the Moon przy projektowaniu, przygotowywaniu oraz całościowym przeprowadzaniu bieżących rekrutacji w Polsce oraz za granicą. Będziesz przy tym aktywnie poszukiwać najlepiej dopasowanych do bieżących potrzeb kandydatów, poszerzając sieć kontaktów Man on the Moon i zapewniając jej stały, świeży dopływ najlepszych Talentów z branży. Dużym wyzwaniem będzie też zbudowanie zespołu rekruterskiego oraz zarządzanie nim.

Jest to kosmicznie ekscytująca i odpowiedzialna misja! Staniesz się jednym/jedną z nas, osób niezłomnie obstających przy najwyższej dla nas wartości – przy Człowieku. Co to oznacza? Że podczas każdego z etapów rekrutacji będziesz bezustannie i całym sercem przy Ludziach – zarówno poszukujących pracy, jak i tę pracę oferujących.

Czujesz, że to wyzwanie dla Ciebie? Chcesz się z tym zmierzyć? Przeczytaj nasze wymagania, zważ w sercu, czy to o Tobie i ślij nam Swoją aplikację!


Wymagania

Jeśli:

od ok. 3-4 lat zajmujesz się rekrutacjami i chcesz nadal rozwijać się w tym kierunku, budując najwyższe standardy tej sztuki,

wywodzisz się z agencji rekrutacyjnej lub z działu HR / Rekrutacji dużej firmy / korporacji,

planujesz, koordynujesz i przeprowadzasz rekrutacje end-to-end z wielką dokładnością i uważnością, zachowując przy tym efektywne tempo całego procesu,

masz doświadczenie w rekrutowaniu do branży reklamowej, marketingowej, sprzedażowej, IT,

posiadasz doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem rekruterskim,

potrafisz bardzo sprawnie ulepszać i dynamizować działania; przewidujesz trudności i potrafisz nimi zarządzić,

płynnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie – warunek konieczny,

jesteś spokojny/-a i skrupulatny/-a,

potrafisz przyznawać się do błędu i mówić „przepraszam”,

potrafisz również mówić „nie” w sposób zarówno stanowczy, jak i uprzejmy i pełen szacunku,

pozostajesz empatyczny/-a, nawet w dynamicznym i pełnym wyzwań otoczeniu,

w pracy najbardziej cenisz transparentną komunikację, wsparcie, zrozumienie i jasno sprecyzowane cele,

(dodatkowo mile widziane) interesujesz się employer brandingiem

- to super!


Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i list motywacyjny*

*Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie i o tym, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.Dziękujemy i do zobaczenia!