Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Creative Team Member (Art_or_Copywriting)

Firma:
Life on Mars
Lokalizacja:
Warszawa

Opis firmy


Life on Mars jest agencją „through-the-line”, skupiającą specjalistów w dziedzinie komunikacji z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym zarówno w Polsce, jak i na świecie. Agencja buduje komunikację marek w ekosystemie digitalowym oraz poza nim. Jej kluczowe obszary specjalizacji to innowacje, storytelling i inteligentna kreacja. Life on Mars zajmuje się też budowaniem efektywnych modeli biznesowych, dostosowanych do indywidualnych wzorców operacyjnych swoich Klientów.


Life on Mars jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz Life on Mars, w skład grupy wchodzą: Spacecamp – agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Pathfinder 23 – agencja, budująca pozycję marek w przestrzeni E-commerce oraz Synthrone – platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce.


Dowiedz się więcej o Life on Mars: http://lifeonmarsagency.com


Kogo szukamy


Agencja Life on Mars specjalizuje się w tworzeniu contentu z unikalną inżynierią i podejściem do multikanałowego środowiska.

Wraz ze wzrostem portfolio globalnych projektów - poszukujemy kreatywnych osób, które wyrażają swoje pomysły pisząc lub tworząc obrazy. 


Wyślij do nas swoje portfolio, niezaleźnie od tego, w którym obszarze dzialasz. W rewanżu, mamy nadzieję zaprosić Cię do udziału w projektach przy mocno niestandardowych kampaniach z niezwykle szerokim spektrum Klientów.


Przed Tobą


Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za wyznaczanie trendów i kierunku rozwoju w dziale kreatywnym - sercu naszej agencji - oraz współtworzenie standardów współpracy z międzynarodowymi klientami.Jeśli:


  • masz ok 3-5 lat doświadczenia w branży reklamowej
  • z dużą lekkością poruszasz się w świecie mediów i reklamy
  • znasz aktualne trendy
  • posiadasz strategiczne podejście do pomysłów
  • naturalnym dla Ciebie jest biznesowe myślenie o projektach
  • swobodne wyrażasz swoje pomysły w języku angielskim
  • traktujesz projekty z wielką dokładnością i uważnością
  • jesteś fanem budowania relacji na partnerstwie, zaufaniu i wiedzy
  • w pracy najbardziej cenisz transparentną komunikację, wsparcie, zrozumienie 


- to super! :)Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i portfolio.

Dziękujemy i do zobaczenia!