Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Account Manager

Firma:
Life on Mars
Lokalizacja:
Warszawa

Opis firmy 


Life on Mars jest agencją „through-the-line”, skupiającą specjalistów w dziedzinie komunikacji z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym zarówno w Polsce, jak i na świecie. Agencja buduje komunikację marek w ekosystemie digitalowym oraz poza nim. Jej kluczowe obszary specjalizacji to innowacje, storytelling i inteligentna kreacja. Life on Mars zajmuje się też budowaniem efektywnych modeli biznesowych, dostosowanych do indywidualnych wzorców operacyjnych swoich Klientów.

Life on Mars jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz Life on Mars, w skład grupy wchodzą: Spacecamp – agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Pathfinder 23 – agencja, budująca pozycję marek w przestrzeni E-commerce oraz Synthrone – platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce.


Przed Tobą

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie pracy i kontakt z Klientem na wszystkich etapach projektu, oraz koordynowanie zadań wewnątrz agencji.


Wymagania 


Jeśli:

• Od minimum 2 lat realizujesz kampanie w agencji reklamowej lub interaktywnej,
• w swoim portfolio masz samodzielnie poprowadzone kampanie digitalowe (www, lp, display, video content, social media itp.), 
• rozumiesz, na czym polega zintegrowana strategia komunikacji TTL i chcesz rozwijać się, pracując przy takich projektach,
• jesteś żywo zainteresowana/-y światem nowych mediów i czujesz się w nim swobodnie,
• płynnie posługujesz się językiem angielskim (obowiązkowo!),
• na co dzień współpracujesz ściśle z działem Kreacji, Strategii, Produkcji i lubisz to,
• planujesz, koordynujesz i rozliczasz projekty z wielką dokładnością i uważnością,
• Twoje relacje z Klientami są zbudowane na partnerstwie, zaufaniu i wiedzy,
• a w pracy najbardziej cenisz otwartą komunikację, wsparcie, zrozumienie i jasno sprecyzowane cele

- to super :)


Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i prześlesz swoje CV oraz list motywacyjny*

*Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie i o tym, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.

Dziękujemy i do zobaczenia! : )