Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Junior Graphic Designer

Firma:
Brand New Galaxy
Lokalizacja:
Poznań

Opis firmy 


Brand New Galaxy (BNG), to niezależna platforma integrująca tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. W skład grupy wchodzą: Pathfinder 23 – agencja digitalowa realizująca kompleksowe projekty E-commerce w regionach EMEA, NA i LATAM, Spacecamp - agencja digitalowa o profilu kreatywno-technologicznym, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim, Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce, Man On The Moon – agencja HR.

Dowiedz się więcej: http://brandnewgalaxy.com/   


Przed Tobą

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za współtworzenie projektów graficznych stron internetowych i kampanii reklamowych dla lokalnych, regionalnych i globalnych klientów Brand New Galaxy, współprojektując platformy E-commerce dla Klientów agencji (sklepy internetowe, karty produktowe, shop in shops).


Wymagania

Jeśli:

• odnajdujesz radość w projektowaniu materiałów digitalowych (strony www, aplikacje, kampanie reklamowe),

• z dużą lekkością poruszasz się w świecie nowych technologii i chcesz ukierunkować swój rozwój na E-commerce,

• bardzo dobrze znasz programy Adobe Photoshop i Illustrator,

• płynnie posługujesz się językiem angielskim,

• traktujesz projekty z wielką dokładnością i uważnością,

• znasz język angielski w stopniu potrzebnym do pracy w międzynarodowym środowisku, lubisz pracować w zespole, jesteś otwarty/-a na ludzi i nastawiony na rozwój,

• chcesz pracować przy ekscytujących projektach w dynamicznej, ambitnej i profesjonalnej agencji digitalowej


- to super!


Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV. 

Dziękujemy i do zobaczenia!