Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Junior Software Tester

Firma:
Synthrone
Lokalizacja:
Warszawa

Opis firmy 


Synthrone jest unikalną platformą wspierającą obecność marek w kanale E-commerce na największych globalnych platformach takich jak: Amazon, Media Markt, Alibaba, Lazada. Nasze rozwiązanie jest zbudowane z wykorzystaniem najnowszych technologii dostępnych na rynku m.in. artificial intelligence, Amazon big data ecosystem, microservices. Codziennie opracowujemy nowe rozwiązania i tworzymy system, który wykorzystują globalne koncerny z listy Fortune 500.

Synthrone jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz Synthrone, w skład grupy wchodzą: Pathfinder 23 – agencja digital/e-Commerce, Spacecamp x - agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim.


Przed Tobą

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

wykonywanie testów manualnych/automatycznych aplikacji zgodnie z przygotowanymi scenariuszami testowymi, prowadzenie testów ad-hoc i eksploracyjnych

definiowanie standardów w zakresie jakości tworzonych aplikacji/realizowanych projektów

wyszukiwanie i raportowanie błędów w działaniu rozwijanej aplikacji

tworzenie dokumentacji i raportów dotyczących prowadzonych testów

współpraca z developerami i product ownerem


Wymagania

Jeśli:

chciałbyś/-abyś zdobyć doświadczenie w rozwijającej się firmie IT

masz zdolności analizowania i efektywnego rozwiązywania problemów

sprawnie obsługujesz komputer (mile widziana także znajomość zagadnień technicznych)

chciałbyś nauczyć jak pisać automatyczne testy

dobrze organizujesz własną pracę i szybko się uczysz

do zadań podchodzisz odpowiedzialnie i z zaangażowaniem

lubisz pracować w grupie i jesteś komunikatywny/-a

- to super!

Oferujemy

pełną wyzwań pracę w zespole odpowiedzialnym za stworzenie i rozwój autorskiego narzędzia, które na skalę globalną automatyzuje współpracę między producentami produktów a platformami sprzedażowymi (Content Automation)

pracę z zespołem ekspertów doświadczonych w dziedzinie programowania

atrakcyjne wynagrodzenie

przyjazną atmosferę w pracy, pozwalającą na rozwinięcie skrzydełBędzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i list motywacyjny*

*Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie i o tym, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.Dziękujemy i do zobaczenia!