Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Stażysta w Dziale Prawnym

Firma:
Brand New Galaxy
Lokalizacja:
Warszawa

Opis firmy 


Brand New Galaxy Spółka z o.o. (BNG) to niezależna platforma integrująca tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz BNG, w skład grupy wchodzą m.in.: Pathfinder 23 – agencja o profilu E-commerce, Spacecamp - agencja digitalowa o profilu kreatywno - technologicznym, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim, Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce, Stratosfera – agencja doradztwa strategicznego budowy marki, Man on the Moon – agencja HR specjalizująca się w obszarze marketingu i reklamy.


Przed Tobą

Jako Stażysta w departamencie prawnym BNG będziesz wspierał dział prawny w codziennych obowiązkach. Zdobędziesz bezcenne doświadczenie w obsłudze prawnej kilkuset-osobowej firmy, złożonej z wielu spółek o profilach: marketingowym, e-commerce’owym, reklamowym, IT, strategicznym, HRowym i innych. Zobaczysz, jak funkcjonuje wewnętrzny dział prawny, z czym się mierzy i jakie stawiane są przed nim wyzwania. Wiedzę zdobywać będziesz pod okiem Mecenas Joanny Adamczyk (Head of Legal), która zadba o Twój rozwój zawodowy w środowisku wewnętrznego działu prawnego dużej firmy. Na co dzień otaczać Cię będą przesympatyczni i zawsze pomocni pracownicy Brand New Galaxy oraz wspaniałe designerskie wnętrza naszego nowiutkiego biura w Centrum Praskim Koneser. Dla najlepszych stażystów będzie potem możliwość zatrudnienia się w BNG.

Więcej o Mecenas Joannie Adamczyk https://www.linkedin.com/in/joanna-adamczyk-564558177/  


Wymagania

Jeśli:

• jesteś studentem/-tką minimum 2-ego roku Prawa, czujesz, że świetnie odnajdujesz się w tej dziedzinie i jest ona Twoją autentyczną pasją,
• jesteś dyspozycyjny/-a czasowo minimum pełne 2 dni w tygodniu przez minimum najbliższe 3 miesiące,
• interesuje Cię zdobycie doświadczenia w wewnętrznej obsłudze prawnej przedsiębiorstwa,
• płynnie posługujesz się językiem niemieckim (minimum B2) i dobrze znasz język angielski (minimum B1),
- Dlaczego? Obecni członkowie zespołu prawnego świetnie znają różne języki, ale jeszcze żaden z nich nie zna niemieckiego – brakuje nam tej kompetencji i marzy nam się, byś wypełnił/-a tę lukę!,
• jesteś świetnie zorganizowany/-a i uważny/-a i cechuje Cię dbałość o szczegóły,
• jesteś cierpliwy/-a i pełen/pełna szacunku do wyzwań,
• jesteś nastawiony/-a na naukę i nie boisz się pytać,
• w pracy najbardziej cenisz transparentną komunikację, wsparcie, zrozumienie i jasno sprecyzowane cele,
• nie odrzucasz myśli, że mógłbyś/mogłabyś pozostać wśród nas po stażu

- zgłoś się! :)


Oferujemy

• minimum 3-miesięczny, płatny staż w oparciu o umowę o praktyki absolwenckie,
• możliwość zatrudnienia po stażu w oparciu o umowę o pracę,
• wspaniałe, wygodne biuro w Centrum Praskim Koneser na Warszawskiej Pradze


Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i list motywacyjny*

*Pasjami czytamy listy motywacyjne. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie i o tym, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.
Dziękujemy i do zobaczenia!