Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Senior Digital Account Executive

Firma:
Spacecamp
Lokalizacja:
Warszawa

Opis firmy 


Nazywamy się Spacecamp i jesteśmy agencją digitalową. Łączymy kreatywność, myślenie strategiczne, design i technologię, tworząc przestrzenie i sytuacje, w których marki spotykają się z konsumentami. Przygotowujemy kompleksowe strategie działań w digitalu, rekomendacje UX, projektujemy serwisy internetowe i aplikacje. Tworzymy kampanie reklamowe w internecie i poza nim. Przygotowujemy globalne i regionalne toolkity i wspieramy ich lokalizacje na poszczególnych rynkach. Jesteśmy zgranym zespołem utalentowanych ludzi, którzy mają duże doświadczenie i unikalne know-how, zdobyte w pracy z klientami i agencjami z Paryża, Genewy, Nowego Jorku czy Dubaju. Pracujemy na globalnych i regionalnych projektach dla dużych, międzynarodowych marek.

Spacecamp jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz Spacecamp, w skład grupy wchodzą: Pathfinder 23 – agencja aktywująca marki w obszarze E-commerce, Life on Mars - agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim oraz Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce.

Dowiedz się więcej o Spacecamp: http://spacecampx.com      


Przed Tobą

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za komunikację między agencją a klientem i prowadzeniem projektów w obszarze digital – z naciskiem na projekty websitowe na poziomie globalnym.


Wymagania

Jeśli:

• świetnie mówisz i piszesz w języku angielskim (współpraca z klientami zagranicznymi),
• pasjonuje Cię szeroko pojęty digital, jesteś na bieżąco z nowymi trendami, platformami i funkcjami jakie pojawiają się w tym obszarze,
• masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji digitalowej,
• lubisz pracę zespołową, jesteś komunikatywny/-a i otwarty/-a na ludzi,
• cenisz sobie transparentną komunikację, wsparcie, zrozumienie i jasno sprecyzowane cele,
• PowerPoint i Excel nie mają przed Tobą tajemnic

- to super!


Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV.

Dziękujemy i do zobaczenia!