Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Senior Webdesigner

Firma:
Spacecamp
Lokalizacja:
Praca zdalna

Opis firmy 


Nazywamy się Spacecamp i jesteśmy globalną agencją digitalową. Łączymy kreatywność, myślenie strategiczne, design i technologię, tworząc przestrzenie i sytuacje, w których marki spotykają się z konsumentami. Przygotowujemy kompleksowe strategie działań w digitalu, rekomendacje UX, projektujemy serwisy internetowe i aplikacje. Tworzymy kampanie reklamowe w Internecie i poza nim. Przygotowujemy globalne i regionalne toolkity i wspieramy ich lokalizacje na poszczególnych rynkach. Jesteśmy zgranym zespołem utalentowanych ludzi, którzy mają duże doświadczenie i unikalne know-how, zdobyte w pracy z klientami z Paryża, Genewy, Nowego Jorku czy Dubaju. Pracujemy na globalnych, regionalnych i lokalnych projektach dla dużych, międzynarodowych marek.

Spacecamp jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją.

Spacecamp https://spacecampx.com     
Brand New Galaxy https://www.brandnewgalaxy.com     


Przed Tobą

Szukamy doświadczonego, webdesignera - seniora światowej klasy, gotowego wziąć odpowiedzialność za design na potrzeby globalnych, webowych projektów.

• globalni klienci i wielkie, światowe marki
• globalne projekty, lokalizowane na dziesiątki rynków
• webdesign na najwyższym, światowym poziomie


Wymagania

• wieloletnie, bogate doświadczenie w pracy przy projektowaniu do internetu,
• webdesign skill na najwyższym światowym poziomie,
• dojrzałość, odpowiedzialność, decyzyjność i profesjonalizm,
• doskonała komunikatywność i bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
• umiejętność pracy z zespołem i kierowania ludźmi,
• gotowość podjęcia dużego zawodowego wyzwania na globalną skalę.


Na czas pandemii nasza firma przeszła na pracę w trybie zdalnym lub hybrydowym, z planem spotkań w biurze z okazji ważnych wydarzeń z życia firmy, szkoleń lub spotkań.Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i portfolio.

Dziękujemy i do zobaczenia!