Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Animator

Firma:
Spacecamp
Lokalizacja:
Poznań

Opis firmy 


Nazywamy się Spacecamp i jesteśmy globalną agencją digitalową. Łączymy kreatywność, myślenie strategiczne, design i technologię, tworząc przestrzenie i sytuacje, w których marki spotykają się z konsumentami. Przygotowujemy kompleksowe strategie działań w digitalu, rekomendacje UX, projektujemy serwisy internetowe i aplikacje. Tworzymy kampanie reklamowe w Internecie i poza nim. Przygotowujemy globalne i regionalne toolkity i wspieramy ich lokalizacje na poszczególnych rynkach. Jesteśmy zgranym zespołem utalentowanych ludzi, którzy mają duże doświadczenie i unikalne know-how, zdobyte w pracy z klientami z Paryża, Genewy, Nowego Jorku czy Dubaju. Pracujemy na globalnych, regionalnych i lokalnych projektach dla dużych, międzynarodowych marek.

Spacecamp jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją.

www.spacecampx.com Kogo szukamy?

Szukamy animatora – doświadczonego, sprawnego i samodzielnego, z ambicjami i zacięciem do robienia coraz fajniejszych rzeczy.
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za przygotowanie animacji na potrzeby projektów, które prowadzimy dla naszych klientów: 


content social media,
animacje na potrzeby kampanii i stron internetowych (elementy UI, content),
animacje do nośników digital signage,
explainer videos, case videos,
inne standardowe i niestandardowe materiały animowane


Czego oczekujemy?

masz konkretne, kilkuletnie doświadczenie w przygotowywaniu animacji na potrzeby komercyjnych projektów i portfolio, które je obrazuje,
lubisz współpracować z kreacją i designerami, masz kreatywne podejście i swoje pomysły, które chcesz zrealizować,
biegle posługujesz się programami do tworzenia animacji, przede wszystkim Adobe After Effects,
doświadczenie w tworzeniu animacji 3D bardzo mile widziane,
masz odrobinę dystansu do siebie, jesteś ciekawy świata i otwarty, potrafisz się komunikować z ludźmi i pracować w zespole,
lubisz swoją pracę i jesteś głodny wyzwań,
posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.


Będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV. 

Dziękujemy i do zobaczenia!