Zamknij

Oferta pracy

Zamknij

Graphic Designer - Freelance (czerwiec -sierpień)

Firma:
Life on Mars
Lokalizacja:
Warszawa

Opis firmy 


Life on Mars jest agencją „through-the-line”, skupiającą specjalistów w dziedzinie komunikacji z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym zarówno w Polsce, jak i na świecie. Agencja buduje komunikację marek w ekosystemie digitalowym oraz poza nim. Jej kluczowe obszary specjalizacji to innowacje, storytelling i inteligentna kreacja. Life on Mars zajmuje się też budowaniem efektywnych modeli biznesowych, dostosowanych do indywidualnych wzorców operacyjnych swoich Klientów.

Life on Mars jest częścią Brand New Galaxy (BNG), niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją. Oprócz Life on Mars, w skład grupy wchodzą: Spacecamp – agencja digitalowa o profilu kreatywno-technologicznym, Pathfinder 23 – agencja, budująca pozycję marek w przestrzeni E-commerce oraz Synthrone – platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce.

Przed Tobą


W trakcie freelance’u (czerwiec-sierpień, 8 h dziennie/ praca na miejscu, w biurze) będziesz odpowiedzialny za tworzenie wizualnego wizerunku marek zarówno w przestrzeni digitalowej, jak i w mediach tradycyjnych. 


Wymagania


Jeśli:

1. od ok. 5 lat zdobywasz doświadczenie w projektowaniu materiałów komercyjnych, głównie do digitalu (web design, social media, display, KV)

2. Masz duże poczucie estetyki, a Twoim środkiem wyrazu jest język graficzny

3. potrafisz pracować z manualami i dostrzegasz możliwości ich wykorzystania do stworzenia spójnych i świeżych obrazów

4. znasz i rozumiesz zasady, którymi rządzi się branding

5. jesteś bardzo blisko z pakietem Adobe (Ilustartor, Photoshop, InDesign) (dodatkowo: znajomość Sketch mile widziana)

6. dobrze czujesz się w modelu współpracy z teamami kreatywnymi i wspólnym wypracowywaniu kierunków graficznych

7. jesteś ambitny/-na i całym sobą zaangażowany/-na w prowadzone projekty,

8. w pracy najbardziej cenisz transparentną komunikację, wsparcie i jasno sprecyzowane cele,


- to super! :)


Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV i PORTFOLIO.


Dziękujemy i do zobaczenia!